Genel

Daha sağlıklı ilişkiyi yakalamak için kimi kitaplar okuyor, kimi seminerlere workshoplara katılıyor. O an için bir şeyler düzelir gibi oluyor, bir süre sonra her şey eski haline geri dönüyor. Peki, nedir sağlıklı ilişkinin anahtarları?
Sağlıklı ilişki için 3 anahtardan bahsedeceğim… Okumaya devam et

Uzun kuyruklu bir gelinlikle salına salına yürümek hoş olmaz mı? Bence güzel olur ;) Birçok gelin adayının da benim gibi düşündüğünü biliyorum. Bu yüzden en güzel modelleri bir araya getirip bir galeri hazırlamaya karar verdim. Özellikle deniz kızı ve balo tipi… Okumaya devam et

2014 Modern kaftan modelleri kına gecelerinde tarihi giysiler giyip osmanlı dönemlerinden bir dönemi yaşamak isteyen genç bayanların beğeneceği çok zarif modeller.

Kına gecesi kıyafetleri arasında abiyeden çok bu tarz kaftan veya bindallı giymek isteyen bayan sayısı az değildir. Bana göre… Okumaya devam et

Alyans yeni evlenecek çiftler için çok önemli bir aksesuardır. Yeni bir hayata başladıklarını parmaklarına taktıkları alyanslarla gösterirler. Alyansın anlamı bu kadar büyük olunca onu seçmek ve parmağa yakışanını bulmak da biraz zor oluyor.

Alyans seçiminde en önemli nokta sevdiğiniz tarzda… Okumaya devam et

img57472283

Picture 1 of 1

Kurdelalı gelinlik kuşağı isteyenler için…

Bu Yazı İçin Arama Terimleri :