Kına Elbisesi Modelleri

Sefamerve Bindallı Kına Kıyafetleri hayatınızın en özel günlerinden biri olan kına gecenizde kullanabileceğiniz rahatlığı ve fiyatıyla ilginizi çekebilecek ürünlerden. Bindallı kıyafet modellerimiz sefamerve adresimizden sizlerle buluşuyor.

2014 Modern kaftan modelleri kına gecelerinde tarihi giysiler giyip osmanlı dönemlerinden bir dönemi yaşamak isteyen genç bayanların beğeneceği çok zarif modeller.

Kına gecesi kıyafetleri arasında abiyeden çok bu tarz kaftan veya bindallı giymek isteyen bayan sayısı az değildir. Bana göre… Okumaya devam et

2013 yılının gözde kına gecesi abiyelerinden birkaç modelleri seçtik. Bayanların şık olabilmek için araştırdığı abiyelerde çeşitleri  BU LİNKE TIKLAYARAK sahip olabilirsiniz.

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde hem sade hem de  şık elbiseleri  tercih etmeleri daha hoş bir hava oluşturur. Saten kuşaklı uzun elbiselerin kesimi de çok güzel… Modern bir görüntüsü olan elbiseler Modanisa‘da  Dilber Tesettür… Okumaya devam et

2013 yılında siz tesettür bayanlar için kınalara gösterişli ve  şık kına kıyafetleri tasarlanmış. Minel-Aşk firmasının tasarladığı bol dantelli ve dökümlü abiye modelleri Modanisa ayrıcalığıyla siz bayanlara sunulmuştur.

2013-yeni-sezon-minel-ask-tesettur-abiye-modelleri-1

Picture 1 of 4

Bu… Okumaya devam et