Her genç kızın rüyalarını süsleyen gelinliklerden bahsedeceğiz yazımızda. 2014 ün en güzel en şık modellerine baktık. Bu sezonda çok şık gelinlik tasarımları mevcut.  En çok tercih edilen gelinlik modellerinden uzun kuyruklu gelinlik modellerinden bahsedeceğiz.

Uzun kuyruklu gelinlik modelleri, gelinin çok şık görünmesini sağlar. Ancak uzun kuyruklu gelinlik modellerinin kullanımı biraz zorlar gelinleri. Aslında damat beyler de zorlanır. Masaya oturup kalkarken zorluk yaşanır. Oyunlar oynanırken pistte yürümekte zorlanılır.

Üstüne basanlar, kuyruğa takılanlar… Ayrıca uzun kuyruklar gelinliği ağırlaştırır. Gece boyunca o ağırlığı taşımak zorunda kalan gelinler biraz zorluk yaşayabilirler. Hep kötü yönleri var gibi bahsettik ancak uzun kuyruklu gelinlik modelleri gelinliğe farklı bir asalet katar.

Kuğu gibi süzülürler uzun kuyruklu gelinliklerin içinde gelinler. Tasarımcılarda bolca yer vermişler 2014 gelinlik koleksiyonlarında uzun kuyruklu gelinlik modellerine. 2014 uzun kuyruklu gelinlik modelleri çok şık, çok asil. Ne kadar kullanması zor olsa da gelin adayları tarafında bolca tercih edilen ve sevilen bir modeldir.

69 defa okundu.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>