Alyans yeni evlenecek çiftler için çok önemli bir aksesuardır. Yeni bir hayata başladıklarını parmaklarına taktıkları alyanslarla gösterirler. Alyansın anlamı bu kadar büyük olunca onu seçmek ve parmağa yakışanını bulmak da biraz zor oluyor.

Alyans seçiminde en önemli nokta sevdiğiniz tarzda ve parmağınıza yakışacak modellerden olmasıdır.Hayatınız boyunca parmağınızdan çıkarmayacağınız alyansınızın parmağınıza oturan şık modellerden olması gerekir. Alyans seçerken parmağınızı sıkan ya da bol gelen alyansları mutlaka düzelttirmelisisniz. Aksi halde parmağınızdan düşebilir ya da inanılmaz acılar yaşatabilir.

2014 yılında çiftler daha çok şık ve zarif desenli alyanslara ilgi gösteriyor. Bu sezonda daha çok taşlı ve farklı desenlere sahip alyanslar göze çarpıyor.Son yıllarda altın renkli alyansların yerini gümüş renkli alyanslar almaya başlıyor.

 

alyan-modeli3 alyans-modeli1 alyans-modeli2 alyans-modeli5 alyans-modelleri4 luks-alyans-modelleri6

 

570 defa okundu.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>