Helenistik Gelinlik Modelleri

İsteğe göre hem göğüs kısmında hemde sırt kısmında derin bir dekolteli olarak dikilen helen gelinlik modelleri dikkat çeken A kesim kalıbı ve şık kuyruğu ile askılı tip V yaka gelinlik modelidir.

Read Time54 Second

İsteğe göre hem göğüs kısmında hemde sırt kısmında derin bir dekolteli olarak dikilen helen gelinlik modelleri dikkat çeken A kesim kalıbı ve şık kuyruğu ile askılı tip V yaka gelinlik modelidir. Tüm düğün konseptlerinde rahatlıkla uyum sağlayabilen bir gelinlik modelidir. Jiponsuz kullanıldığında helen gelinlik modeline dönmektedir. Helen gelinlik modelleri A kesim kalıbı sayesinde boyunuzu biraz daha uzun göstermektedir.

Akay
Alisse nuerA
Dreamon
Dreamon
Dreamon
Dreamon
Georgeshobeika
Wedding Sparrow
White House Moda Evi

Yukarıda adı geçen moda evlerine teşekkürlerimizi sunarız. Bazı modellerin hangi moda evine ait olduğunu bilmediğimiz için isimlerini yazamadık. Resimler Google ve farklı sosyal medya kanalları ile toplanmıştır. Saygılarımızı sunarız. Moda evi veya gelinlik tasarımı ile ilgileniyorsanız size iyi bir haberimiz var. Gelinlikmodasi.com da yazar olarak sizde modellerinizi tanıtabilir ve binlerce insanın modellerinizi görmesini sağlayabilirsiniz. Yazar alımı ile ilgili sayfamızı inceleyiniz. http://www.gelinlikmodasi.com/yazar-olmak-ister-misiniz/

Kategoriler