İndigo Mavisi Nişanlıklar

Maviyi seven gelin adaylarının yapacakları nişan törenlerinde giymek istedikleri mavinin tatlı tonlarından olan indigo mavisi nişanlık modelleri ile hayallerindeki nişan kutlamasını yapmaktadırlar.

Read Time45 Second

Maviyi seven gelin adaylarının yapacakları nişan törenlerinde giymek istedikleri mavinin tatlı tonlarından olan indigo mavisi nişanlık modelleri ile hayallerindeki nişan kutlamasını yapmaktadırlar. Mavi nişanlık modelleri bakıyorsanız eğer indigo mavisi tonunda hem tesettürlü hemde açık nişanlık modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yukarıda adı geçen moda evlerine teşekkürlerimizi sunarız. Bazı modellerin hangi moda evine ait olduğunu bilmediğimiz için isimlerini yazamadık. Resimler Google ve farklı sosyal medya kanalları ile toplanmıştır. Saygılarımızı sunarız. Moda evi veya gelinlik tasarımı ile ilgileniyorsanız size iyi bir haberimiz var. Gelinlikmodasi.com da yazar olarak sizde modellerinizi tanıtabilir ve binlerce insanın modellerinizi görmesini sağlayabilirsiniz. Yazar alımı ile ilgili sayfamızı inceleyiniz. http://www.gelinlikmodasi.com/yazar-olmak-ister-misiniz/

Kategoriler