2020 ye damga vuracak kabarık nişanlık modelleri ile gözler sizin üzerinizde olacak. Genelde nişan kıyafeti seçimi konusunda daha zor karar verilir. Bu özel gece için renk ve alternatif seçenekler çok daha fazladır.

Dış çekimler için açık mekanlarda özellikle kendini daha çok belli eden kabarık etekli nişanlık modelleri gelin genellikle yaz aylarında tercih ediliyor. Dış çekim veya kumsalda çok güzel resimler elde edebilirsiniz. Stüdyo çekimlerinde biraz daha hafif modelleri öneririz.

Kabarık gelinlikler uzun boylu gelin adaylarımızda pek şık durmuyor uzun boylular için daha çok balık modeller ve A kesim nişanlıklar uygundur. Sitemizdeki balık ve a kesim nişanlık modelleri ile ilgili yazılarımıza bakmanız faydalı olacaktır.

Aşağıdaki kabarık nişanlıklar size yeni fikirler verdiyse beyefendiyi alıp gelinlik mağazları ve moda evlerinin yolunu tutma vaktiniz geldi haydi size kolay gelsin öpüyorum sizleri. 😘

 

Byadmin

Eki 28, 2019 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

By admin