Gelinlik

Dünyanın en güzel gelinlik modelleri 2019-2020, tesettürlü veya açık A kesim transparan tarlatansız uzun kollu, kabarık tarlatanlı prenses saten kapalı balık model sade bohem ayrıca straplez içeren türbanlı balık tasarım dantelli vintage beyaz gelinlikler için özel dikim yada hazır kiralama ve satış yapan moda evi firmalarından en ucuz gelinlik fiyatları alın.

En Güzel 3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modelleri

Genellikle özel tasarım olarak hazırlanan üç boyutlu gelinlikler tesettür modelleri gösterişli tasarımlara dönüştürme konusunda hayli başarılı olmaktadır. En çok beğenilen ve ilgi gören bu üç boyutlu tesettür gelinlik modelleri üzerindeki çiçek desenleri ve inci taşlı tasarımları ile gelin adaylarının favori gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

Helenistik Gelinlik Modelleri

İsteğe göre hem göğüs kısmında hemde sırt kısmında derin bir dekolteli olarak dikilen helen gelinlik modelleri dikkat çeken A kesim kalıbı ve şık kuyruğu ile askılı tip V yaka gelinlik modelidir.

Prenses Gelinlik Modelleri 2020

2020 yılı için planladığınız düğünde giyeceğiniz gelinlikle ile prensesler gibi bir evlilik yapmak isteyen gelin adayları için işte prenses gelinlik modelleri ve çeşitleri.

Kategoriler