Lez Dantelli Tüy Detaylı Mor Tesettür Nişanlık

Rumeysa Gelinlik firması 2020 sezonu için gelin adaylarına birbirinden güzel modellerine yenilerini eklemeye devam ediyor. İnstagram sayfalarında bugün paylaştıkları Lez Dantelli Tüy Detaylı Mor Tesettür Nişanlık modeli herkesi büyülemekte. Tesettür nişanlık modeli arayışınız varsa ve mor renklere bayılıyorsanız Rumeysa Gelinlik firmasından bu yeni mor renk modeli denemek veya sipariş vermek için randevu almanızda fayda var.

Covid-19 virüsü sebebi ile mağazalarını 2 aydan fazla bir süredir kapalı tutan moda evi bu süre zarfında çalışanları ile birlikte evden çalışma yöntemi ile yeni model hazırlıkları yaparak ramazan bayramı sonrası normal çalışmaya başlayan mağazalarında yeni modellerini müşterilerine sunmaya başladılar. Bu modellerini hem instagram sayfalarında hemde online web sitelerinde detayları ile birlikte görebileceğiz.

Biliyoruz ki virüs nedeni ile düğün ve nişan törenini herkes ileri tarihli olarak güncellemek zorunda kaldı ve artık vakit daralıyor. Sizde en güzel şekilde gelin olabilmek ve Rumeysa Gelinlik firmasının yeni modellerini görmek için randevu alarak Ümraniye’de bulunan mağazalarına gidebilirsiniz.

Lez Dantelli Tüy Detaylı Mor Tesettür Nişanlık Resimleri

 

By admin